Radošā darbnīca jauniešiem kopā ar tēlnieku Ivaru Drulli

27.09. SVĒTDIENA 12.00

Mākslas foruma noslēdzošajā dienā notiks bērnu un jauniešu radošā darbnīca, kurā mākslinieks un tēlnieks Ivars Drulle caur radošām aktivitātēm mudinās jauniešus aizdomāties par tādām tēmām kā viltus ziņas un attēla manipulācija.  Radošais process tiks balstīts uz fragmentiem no grāmatām, avīzēm, izgriezumiem – tā būs iespēja praksē izmēģināt attēla un informācijas manipulācijas metodes. 

“Kā kļūt par īstu skaistuli uz žurnāla vāka? Kā tiek “trollēti” politiķi? Kā atšķirt viltus ziņas no patiesām? Griezīsim, līmēsim un diskutēsim kopā!” aicina darbnīcas veidotāji “Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs”.

Radošajam procesam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti.

Mērķauditorija: bērni un jaunieši, ģimenes ar bērniem

Par darbnīcas vadītāju:

Ivars Drulle (dz. 1975. gadā Rīgā) 2000. gadā absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu, 2001. gadā pēc-bakalaura studijās papildinājies Humbolta valsts universitātē ASV, 2003. gadā ieguvis maģistra grādu vizuālajās mākslās Montānas universitātē ASV. Kopš 2003. gada strādā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā par formas dizaina programmas vadītāju. Četras reizes nominēts Purvīša balvai. Izstādījies Latvijā, Lietuvā, ASV, Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Krievijā un citās valstīs. No 2017. līdz 2019. gadam Drulle bija Valsts Kultūrkapitāla fonda eksperts, bet no 2018. līdz 2019. gadam ekspertu komisijas vadītājs un Padomes loceklis.

Organizē: Lielais dzintars sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centru un Gētes institūtu Rīgā.
Atbalsta: Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds un  Liepājas pašvaldība
Norises vieta: mākslas telpa Civita Nova
Norises ilgums: aptuveni 1h

Pasākums ir bez maksas, iepriekš rezervējot dalību.