LMF. DISKOTĒKA “ALDIS ERMANBRIKS”

Padomju laika kultūras nams un padomju laika zelta repertuārs karstā ballītē!
“Liepājas Mākslas foruma” atklāšanas vakarā atgriezīsimies aizvadītā gadsimta noskaņās. Viegli nostaļģiskā ballīte-diskotēka “Aldis Ermanbriks” klubā “Kursa” būs ironiska replika par kādreiz populāro Latvijas Televīzijas raidījumu “Varavīksne”, kuru no 1971. līdz 1989. gadam vadīja mūziķis, ierakstu kolekcionārs un pirmais populārās mūzikas žurnālists Latvijā — Aldis Ermanbriks (1939).

Vienmēr elegantais un zinošais Aldis Ermanbriks, spītējot savienībā pastāvošajai cenzūrai, “aiz dzelzs priekškara” mītošos tautiešus iepazīstināja ne tikai ar Latvijas estrādes jaunumiem, bet atklāja arī saldo un aizliegto augli — Rietumu populārās mūzikas skanējumu un acīm neticamus videoklipus. Pirms darba Latvijas Televīzijā Ermanbriks bija Latvijas Radio Mūzikas redakcijas redaktors, bet jau kopš septiņdesmito gadu sākuma bijis daļa no leģendārās skaņuplašu fabrikas “Melodija”.

Programmā: “Melodijas” izdotais “zelta repertuārs”
Atmosfēra: Sociālisma sagruvuma priekšvakars.

Diskžokeji un moderatori: Uldis Meļķis & Zigmārs Miemis
INFORMĀCIJA APMEKLĒTĀJIEM: Apmeklējot pasākumu, pie ieejas lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, kas apstiprina personas vakcināciju pret covid-19 vai minētās infekcijas pārslimošanu. Tāpat lūgsim uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu un pasākuma ieejas biļeti. Pasākuma laikā sejas aizsargmaskas nav jālieto.
Pasākuma norises vietā darbosies bārs un būs pieejami atspirdzinājumi.

Ieeja no 18 gadu vecuma. Kopā ar pieaugušu pavadoni — no 12 gadu vecuma.
Biļetes iepriekšpārdošanā: 5,00 eiro, pasākuma dienā: 7,00 eiro

Norises ilgums: aptuveni 2 stundas
Norises vieta: Klubs “Kursa”,
Zvejnieku aleja 11
Organizē: Lielais dzintars
Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts Kultūrkapitāla fonds