LIEPĀJAS LEĻĻU TEĀTRIS.PIRMIZRĀDE

“Liepājas Mākslas foruma” laikā par tradīciju kļuvis svētdienu sākt ar ģimenes rītu! Šoreiz kopā piedzīvosim talantīgā režisora Ģirta Šoļa un Liepājas Leļļu teātra veidotās cirka mistērijas “Mazais cilvēks” pirmizrādi, kas tapusi pēc Ērika Kestnera darba motīviem.

Vai esi redzējis tik mazu cilvēciņu kā sērkociņu kastīte? Un tik nepārspējamus cirka trikus, ka no sajūsmas aplausiem sāp rokas? Nudien, sensācija visaugstākajā pakāpē! Savu mūžu nebūsi tā brīnījies. Šis neparastais stāsts bez vārdiem ir par pasaulē mazāko cilvēku un viņa neticami lielo sapni kļūt par cirka mākslinieku!
Izrādi veidojusi plaša profesionāļu komanda, kurā spēkus apvienojuši cirka triku konsultanti Enriko un Dace Pecolli, Liepājas Leļļu teātra aktieri, kā arī mūzikas, tērpu, rekvizītu un scenogrāfijas risinājumu autori, kuru krāšņie un neparastie rokraksti neatstās vienaldzīgus!

Idejas autors un režisors: Ģirts Šolis
Lomās: Ilze Jura, Madara Enkuzena, Pēteris Lapiņš
Mūzikas autors: Mikus Frišfelds
Māksliniece: Ivonna Kalita
Rekvizitori: Kristīne Dekovice un Jānis Enkuzens
Gaismu mākslinieks: Jānis Brašs
Skaņu mākslinieks: Kristaps Žilinskis
Cirka triku konsultanti: Enriko un Dace Pecolli
Mērķauditorija: 4-100
Biļetes: 5,00 eiro. Pērkot 5 un vairāk biļetes – atlaide 25%.Bērniem līdz 2 gadu vecumam ieeja bez maksas. Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem, jāiegādājas atsevišķa ieejas biļete.
Organizē: 
Lielais dzintars sadarbībā ar Liepājas Leļļu teātris.
Norises vieta: Eksperimentālā skatuve
Norises ilgums: 45 min

INFORMĀCIJA PASĀKUMA APMEKLĒTĀJIEM:Apmeklējot pasākumu, bērnu vecākiem lūgsim uzrādīt covid-19 sertifikātu, apstiprinot personas vakcināciju vai minētās infekcijas pārslimošanu. Atbilstoši šobrīd spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem, bērnu auditorijai paredzētos pasākumos sēdvietas tiek izvietotas, ievērojot distanci. Pieaugušajiem un apmeklētājiem no 7 gadu vecuma pasākuma laikā jālieto sejas aizsargmaska. Aicinām sekot valstī noteiktajām izmaiņām saistībā ar pasākumu apmeklēšanas nosacījumiem bērniem.