Izrāde – pastaiga “Upe”

26.09. SESTDIENA 13.00 un 16.00 | 27.09. SVĒTDIENA 13.00 un 16.00

Izrāde – pastaiga ‘Upe” ir ceļojums stāstos par cilvēku, lietu un dabas savstarpējo mijiedarbību, kas ir brīžiem trausla, neprognozējama, pakļauta ilgām, pārbaudījumiem un jaunatklājumiem. Izrāde ir veidota, iedvesmojoties no Liepājas iedzīvotāju personīgajiem dzīvesstāstiem un pilsētvides ainavām. Darba impulss ir radies no domas par vientulības neiespējamību, jo ikviens esam nepārtrauktā attiecībā pret apkārt esošo – attiecībā pret zemi, solu, koku, mājdzīvnieku, draugu, kaimiņiem un visu citu, kas atrodas gan tuvā, gan tālā attālumā no mums. Pat šķietami nepamanot cits cita klātbūtni, mēs turpinām šo attiecību nebeidzamo plūsmu.

Izrāde notiks kā interaktīva pastaiga pa Liepāju. Tā sāksies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un noslēgsies pie jūras. Izrādes autore ir horeogrāfe Kristīne Brīniņa, sadarbojoties ar horeogrāfi Alisi Putniņu. Izrādes izpildītāji ir Liepājas Universitātes aktieru kursa studenti – Kintija Stūre, Hugo Puriņš, Agnija Dreimane, Kārlis Elvis Artejevs, Madara Viļčuka, Artūrs Irbe, Kārlis Rūdolfs Ērglis un Valts Skuja. Topošie aktieri ir arī izrādes dramaturģijas līdzautori, kas oriģināldarbus veido ciešā sadarbībā ar Liepājas teātra dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci un horeogrāfēm Kristīni Brīniņu un Alisi Putniņu. Skaņas ainavu autors ir komponists un mūziķis Rihards Lībietis sadarbībā ar izrādes izpildītājiem. Izrāde ir piemērota ģimenēm ar bērniem, kā arī neierastu teātra formu cienītājiem.

Norises ilgums: aptuveni 1 stunda un 30 minūtes
Norises vieta: Izrāde ir kā interaktīva pastaiga pa Liepāju, kas sāksies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un noslēgsies pie jūras
Organizē: Biedrība “Cita Abra” sadarbībā ar “Lielais dzintars”
Finansiāli atbalsta: Liepājas pašvaldība, Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts kultūrkapitāla fonds
Atbalstītāji: SIA “PxB”, SIA “HMSound”

Pasākums ir bez ieejas maksas, iepriekš rezervējot dalību. (Brīvu vietu nav)