25. SEPTEMBRIS | PIEKTDIENA | 19.00 LMF ATKLĀŠANAS PIEDZĪVOJUMS. MŪZIKA NO OKEĀNA DZĪLĒM

Liepājas Mākslas foruma” atklāšanas vakara dalībnieki būs daļa no mūzikas radīšanas piedzīvojuma un Klusā okeāna iepazīšanas ekspedīcijas “MUSICOMEXP”. Kopā ar franču mākslinieci Orelī Ferjeru (Aurélie Ferrière) klausītāji piedzīvos suģestējošu un zemūdens skaņām piepildītu dzīvo performanci

Skaņu māksliniece, komponiste un producente Orelī Ferjēra (Aurélie Ferrière) 2017. gadā pavadīja sešas nedēļas ekspedīcijā uz kuģa, kas 500 gadus pēc slavenās Fernando Magelāna ekspedīcijas, devās vairākus gadus ilgā pasaules apceļošanas piedzīvojumā pa slavenā portugāļu jūrasbraucēja pēdām. Ekspedīcijas laikā zinātnieki analizēja un dokumentēja okeāna stāvokli, bet mākslinieki iemūžināja cilvēka attiecības ar dabu un ekoloģiju. 

No Zālamanu salu džungļiem līdz Indonēzijas saules pielietajiem vakariem, franču izcelsmes māksliniece ierakstīja Klusā okeāna zemūdens skaņas un atgriežoties mājās izveidoja skanisku ceļojumu — audiovizuālu, ieskaujošu skaņdarbu, telpisku kompozīciju, kas vēsta par piedzīvojumiem, vidi un eksotisko zemūdens pasauli.

Foto: Jesper Anhede

Orelī Ferjēra (Aurélie Ferrière) ir franču izcelsmes mūziķe, producente un grafiskā dizaina māksliniece, kura studējusi Konservatorijās Bordo un Parīzē, bet pašlaik par mājām sauc Zviedriju. Skaņu māksliniece ir rezidējošā komponiste Stokholmas Elektroniskās mūzikas studijā, bet paralēli vada arī savu neatkarīgo mini mūzikas izdevniecību “Sax Records”. Orelī sadarbojas ar Zviedrijas Nacionālo radio, veicot mūzikas ierakstus, programmu kūrēšanu un mūzikas paneļdiskusiju veidošanu, kā arī rada saturu klasiskās un eksperimentālās mūzikas kanālam. 

Vairāk informācijas par performanci:

www.musicomexp.com
www.aurelieferriere.com
https://www.facebook.com/musicomexp

Norises ilgums: aptuveni 1 stunda
Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: “Lielais dzintars”
Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds

Pasākums paredzēts pieaugušo auditorijai. Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 5 gadu vecumam var netikt ielaisti.
Ievērojot ierobežojumus, pasākumu var apmeklēt līdz  176 skatītājiem.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Koncertzāles Lielā zāle apmeklētājiem būs atvērta 30 minūtes pirms koncerta sākuma.

Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka
– ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Pasākums ir bez ieejas maksas, iepriekš saņemot bezmaksas ieejas karti “Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā vai interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Viena persona var saņemt maksimums 4 ieejas kartes.